KONST / Litografier / Färglitografi 14156234
nr 1415 6234
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 203/260. Färglitografi, bildmått: 29x64, yttermått inklusive ram: 49x83 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:45:35
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)